NaturePromo

Zestaw Abbi

 • Kod Produktu: PN5113

Zestaw Abbi to niewielkich rozmiarów, praktyczna kompozycja młodego ogrodnika. Doniczka torfowa idealnie utrzymuje nawodnienie przez co nie ma możliwości przelania rośliny. Dzięki zastosowaniu sprasowanego krążka podłoża (ziemi) unikniesz zbędnego bałaganu i nieczystości. Dodatkowo krążek otula biodegradowalna siatka zachowując właściwości odżywcze podkładu. Całość pięknie komponuje się w minimalistycznym opakowaniu w postaci woreczka bawełnianego. Zastosowanie w pełni naturalnych materiałów produkt idealnie wpisuje się w ekologiczne trendy.


Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu.

 • Karta Produktu PN5113
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN5113
  Opis Zestaw Abbi w skład którego wchodzi: torfowa doniczka, krążek ziemi, instrukcja obsługi oraz wybrane nasiono do wzrostu roślin. Całość zapakowana w woreczek bawełniany. Nadruk wykonujemy na doniczce bądź woreczku. Dwukolorowy nadruk w technologii tampodruku do wykonania bezpośrednio na doniczce. Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary doniczki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm)
  Materiał torf
  Waga 35 g
  Średnica ⌀ doniczki 60 mm
  Długość 150 mm
  Szerokość 100 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne woreczek bawełniany
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 590 x 390 x 290 mm