NaturePromo

Zestaw Tubre

 • Kod Produktu: PN51710

Bardziej ekologicznie już się nie da!

Zestaw Tubre to świetna propozycja praktycznego upominku. Łupina kokosa spełnia rolę doniczki wielokrotnego użytku, która jest szczelna, a jej nietuzinkowy wygląd przyciągnie wzrok niejednego fana ekologii. Produkt zapakowany jest w torebkę jutową nadający się do ponownego użytku.


Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu.

 • Karta Produktu PN51710
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN51710
  Opis Zestaw Tubre w którego skład wchodzi łupina kokosa, krążek ziemi (podłoże), instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w torebkę jutową. Nadruk wykonujemy na torebce lub łupinie. W przypadku nadruku na łupnie, logotypy mogą mieć różne położenie względem siebie (materiał nie jest jednolity).Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary doniczki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm).
  Materiał kokos
  Waga 410 g
  Średnica ⌀ łupiny kokosa 180-220 mm
  Długość 200 mm
  Wysokość 120 mm
  Szerokość 200 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne torebka jutowa
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 590 x 390 x 290 mm