NaturePromo

Zestaw Rari

 • Kod Produktu: PN544A10

Zestaw Rari zawierający prosty klasyczny model doniczki terakotowej. Kolorystyka brązowoszara, naśladująca barwę skały bazaltowej. Powierzchnia gładka, w niejednolitym kolorze z licznymi przetarciami (podkreślający jej naturalny charakter). Całość zapakowana w torebkę jutową wielokrotnego użytku.


Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu. Jednokolorowy nadruk możliwy do wykonania bezpośrednio na doniczce.

 • Karta Produktu PN544A10
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN544A10
  Opis Zestaw Rari w którego skład wchodzi terakotowa doniczka, krążek ziemi (podłoże), instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w torebkę jutową. Dwukolorowy nadruk w technologii tampodruku do wykonania bezpośrednio na doniczce. Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary doniczki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm).
  Materiał Terakota
  Waga 460 g
  Średnica ⌀ doniczki 114 mm
  Wysokość 200 mm (Bawełniane uchwyty (długość: 300 mm)
  Szerokość 200 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne torebka jutowa
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 590 x 390 x 290 mm