NaturePromo

Zestaw Panto

 • Kod Produktu: PN9211

Zestaw Panto łączy w sobie design i funkcjonalność. Tacka wykonana z liści palmowych jest w 100% biodegradowalna i bezpieczna dla środowiska. Całość zapakowana jest w jutowy woreczek wielokrotnego użytku.

Pod wpływem wilgoci tacka ulega odkształceniu na bokach - jest to naturalne zjawisko wynikające z oryginalnych właściwości produktu.

Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu.


 • Karta Produktu PN9211
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN9211
  Opis Zestaw Panto w którego skład wchodzi tacka z liścia palmowego, doniczka, krążek ziemi (podłoże), instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w woreczek jutowy na którym wykonujemy nadruk. Dwukolorowy nadruk w technologii tampodruku do wykonania bezpośrednio na tacce. Pod wpływem wilgoci tacka ulega odkształceniu na bokach - jest to naturalne zjawisko wynikające z oryginalnych właściwości produktu. Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary tacki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm). Wymiar tacki:83 x 83 mm
  Materiał liść palmowy
  Waga 31 g
  Długość 150 mm
  Szerokość 100 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne woreczek jutowy
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 590 x 390 x 290 mm