NaturePromo

Zestaw Nostri

 • Kod Produktu: PN54310

Zestaw Nostri to ponadczasowy, klasyczny urok. Naturalny surowiec, z jakiego wykonane są donice pozwala na „czystą” uprawę roślin użytkowych. Dodatkowo doniczka została wyposażona w podstawkę tak, aby zniwelować problem nieczystości na biurku. Całość zapakowana jest w jutową torebkę, która w dalszym użytku może służyć jako torba na zakupy.


Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu.

 • Karta Produktu PN54310
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN54310
  Opis Zestaw Nostri w którego skład wchodzi terakotowa doniczka z podstawką, krążek ziemi (podłoże), instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w jutową torebkę. Nadruk wykonujemy na torebce lub doniczce. Dwukolorowy nadruk w technologii tampodruku do wykonania bezpośrednio na doniczce. Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary doniczki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm).
  Materiał Terakota
  Waga 350 g
  Średnica ⌀ doniczki 100 mm
  Długość 200 mm
  Wysokość 120 mm
  Szerokość 200 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne Torebka jutowa
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 590 x 390 x 290 mm