NaturePromo

Zestaw Mada

 • Kod Produktu: PN5125

Zestaw Mada to praktyczny i wygodny upominek reklamowy spełniający normę 100% EKO. Dzięki zastosowanej banderoli typu zegarek, mamy gwarancję, że krążek ziemi wraz z nasionami nie wypadnie. Dodatkowo biodegradowalna siatka otulająca krążek, chroni przed niekontrolowanym rozproszeniem ziemi.

Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu. Jednokolorowy nadruk możliwy do wykonania bezpośrednio na doniczce.

 • Karta Produktu PN5125
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN5125
  Opis Zestaw Mada w którego skład wchodzi torfowa doniczka, krążek ziemi (podłoże), instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w banderolę z indywidualnym nadrukiem. Dwukolorowy nadruk w technologii tampodruku do wykonania bezpośrednio na doniczce. Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary doniczki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm).
  Materiał torf
  Waga 21 g
  Średnica ⌀ doniczki 80 mm
  Wysokość 80 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne banderola typu zegarek
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 50 cm x 30 cm x 20 cm