NaturePromo

Zestaw Lune

 • Kod Produktu: PN9224

Zestaw Lune to wariacja na temat wzrostu rośliny w klasycznych doniczkach. Rolę doniczki pełni w 100% biodegradowalna tacka z liścia palmowego, posiadająca unikalny wzór na każdym modelu. Całość zapakowana jest w woreczek jutowy.


Pod wpływem wilgoci tacka ulega odkształceniu na bokach - jest to normalne zjawisko wynikające z naturalnej właściwości produktu.


Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu.

 • Karta Produktu PN9224
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN9224
  Opis Zestaw Lune w którego skład wchodzi tacka z liścia palmowego, krążek ziemi (podłoże), instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w woreczek jutowy. Nadruk wykonujemy na worku. Dwukolorowy nadruk w technologii tampodruku do wykonania bezpośrednio na tacce. Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary tacki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm). Wymiar tacki: 108 x108 mm
  Materiał liść palmowy
  Waga 44 g
  Długość 200 mm
  Szerokość 150 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne worek jutowy
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 50 cm x 30 cm x 20 cm