NaturePromo

Zestaw Lobo

 • Kod Produktu: PN841811

Zestaw Lobo zawiera cztery mini terakotowe doniczki, które stanowią przepiękną ozdobę zarówno dla nowoczesnych jak i klasycznych pomieszczeń. Każda doniczka posiada krążek ziemi oraz wybrane nasiono do wzrostu rośliny. Dołączone dodatkowo patyczki pozwolą na łatwą identyfikacje rośliny podczas jej wzrostu. Całość zapakowana w pudełko z recyklingu.


Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu.

 • Karta Produktu PN841811
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN841811
  Opis Zestaw Lobo w którego skład wchodzą cztery terakotowe doniczki, krążek ziemi (podłoże), instrukcja obsługi wraz z wybranymi nasionami do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w pudełko kartonowe. Nadruk wykonujemy na opasce. Dwukolorowy nadruk w technologii tampodruku do wykonania bezpośrednio na doniczce. Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary doniczki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm).
  Materiał Terakota
  Waga 150 g
  Średnica ⌀ 48 mm
  Długość 117 mm
  Wysokość 50 mm
  Szerokość 154 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne pudełko kartonowe, indywidualna opaska
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 590 x 390 x 290 mm