NaturePromo

Zestaw Lezzo

 • Kod Produktu: PN5177

Bardziej ekologicznie już się nie da!

Zestaw Lezzo to świetna propozycja praktycznego upominku. Łupina kokosa spełnia rolę doniczki wielokrotnego użytku która jest szczelna, a jej nietuzinkowy wygląd przyciągnie wzrok niejednego fana ekologii. Produkt zapakowany jest w worek jutowy nadający się do ponownego użytku np. jako siatka do warzyw czy owoców.


Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu. Jednokolorowy nadruk możliwy do wykonania bezpośrednio na doniczce.

 • Karta Produktu PN5177
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN5177
  Opis Zestaw Lezzo w którego skład wchodzi łupina kokosa w formie doniczki, krążki ziemi (podłoże), instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w jutowy worek. Nadruk wykonujemy na worku lub łupinie. W przypadku nadruku na łupnie, logotypy mogą mieć różne położenie względem siebie (materiał nie jest jednolity). Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary doniczki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm).
  Materiał łupina kokosa
  Waga 350 g
  Średnica ⌀ łupiny kokosa 180-220 mm
  Długość 300 mm
  Szerokość 250 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne worek jutowy
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 590 x 390 x 290 mm