NaturePromo

Zestaw Lemet

 • Kod Produktu: PN5163

Zestaw Lemet tworzy oryginalna kokosowa doniczka wykonana ze 100% biodegradowalnych włókien kokosowych. Wraz z krążkiem ziemi (podłoże) tworzy idealny gadżet dla ceniących praktyczność jak i design. Całość zapakowana jest w banderole z indywidualnym nadrukiem. Istnieje możliwość nadruku na doniczce, jednak ze względu na strukturę materiału logo będzie porowate.


Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu.

 • Karta Produktu PN5163
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN5163
  Opis Zestaw Lemet w którego skład wchodzi kokosowa doniczka, krążek ziemi (podłoże), instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w banderole z indywidualnym nadrukiem. Dwukolorowy nadruk w technologii tampodruku do wykonania bezpośrednio na doniczce. Ze względu na strukturę materiału logo będzie porowate. Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary doniczki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm).
  Materiał kokos
  Waga 60 g
  Średnica ⌀ doniczki 80 mm
  Wysokość 85 mm
  Szerokość 103 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne banderola
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 590 x 390 x 290 mm