NaturePromo

Zestaw Gigio

 • Kod Produktu: PN5124

Zestaw Gigio wykonany w całości z naturalnych produktów zawiera torfową doniczkę, krążek ziemi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Zapakowane w wygodną (wielokrotnego użytku) saszetkę z juty.

Trzymaj glebę równomiernie wilgotną, zapewniając nawodnienie, gdy zacznie wysychać. Nie pozwól, aby doniczki torfowe wyschły, ponieważ będą odprowadzać wilgoć z delikatnych korzeni twoich roślin.

Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu.

 • Karta Produktu PN5124
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN5124
  Opis Zestaw Gigio w którego skład wchodzi torfowa doniczka, krążek ziemi, instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w woreczek jutowy. Nadruk wykonujemy na worku. Dwukolorowy nadruk w technologii tampodruku do wykonania bezpośrednio na doniczce. Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary doniczki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm).
  Materiał torf
  Waga 46 g
  Średnica ⌀ doniczki 83 mm
  Długość 200 mm
  Szerokość 140 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne woreczek jutowy
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 50 cm x 30 cm x 20 cm