NaturePromo

Zestaw Giare

 • Kod Produktu: PN5115

Zestaw Giare zawierający torfową doniczkę, krążek ziemi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Spośród całej gamy produktów zestaw ten wyróżnia się minimalistyczną banderolą na której umieścimy logo.

Trzymaj glebę równomiernie wilgotną, zapewniając namoczenie, gdy zacznie wysychać. Nie pozwól, aby doniczki torfowe wyschły, ponieważ będą odprowadzać wilgoć z delikatnych korzeni twoich roślin.

Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu.

 • Karta Produktu PN5115
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN5115
  Opis Zestaw Giare w którego skład wchodzi torfowa doniczka, krążek ziemi, instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w banderole typu "zegarek". Nadruk wykonujemy na banderoli. Dwukolorowy nadruk w technologii tampodruku do wykonania bezpośrednio na doniczce. Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary doniczki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm).
  Materiał torf
  Waga 13 g
  Średnica ⌀ doniczki 60 mm
  Wysokość 57 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne banderola typu zegarek
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 590 x 390 x 290 mm