NaturePromo

Zestaw Ferta

 • Kod Produktu: PN5135

Zestaw Ferta to kolejna wariacja na temat biodegradowalnych produktów. Kwadratowa doniczka z minimalistycznym opakowaniem (banderolą) zachwyci najbardziej wymagających klientów. Logo umieścimy na banderoli. Po wykorzystaniu doniczki wyrzuć ją do pojemnika na opady bio.

Trzymaj glebę równomiernie wilgotną, zapewniając nawodnienie, gdy podłoże zacznie wysychać. Nie pozwól, aby doniczki torfowe wyschły, ponieważ będą odprowadzać wilgoć z delikatnych korzeni twoich roślin.


Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu.


 • Karta Produktu PN5135
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN5135
  Opis Zestaw Ferta w którego skład wchodzi torfowa doniczka, krążek ziemi, instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w banderole typu "zegarek". Nadruk wykonujemy na banderoli. Dwukolorowy nadruk w technologii tampodruku do wykonania bezpośrednio na doniczce. Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary doniczki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm).
  Materiał torf
  Waga 25 g
  Długość 80 mm
  Wysokość 78 mm
  Szerokość 80 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne banderola typu zegarek
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 590 x 390 x 290 mm