NaturePromo

Zestaw Dore

 • Kod Produktu: PN5111

Zestaw Dore zawiera w sobie torfową doniczkę, krążek ziemi wraz wybranym nasionem do wzrostu roślin. Całość zapakowana w kartonowe pudełko. Logo umieścimy na kartoniku.


Trzymaj glebę równomiernie wilgotną, zapewniając nawodnienie, gdy zacznie wysychać. Nie pozwól, aby doniczki torfowe wyschły, ponieważ będą odprowadzać wilgoć z delikatnych korzeni twoich roślin.


Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu.

 • Karta Produktu PN5111
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN5111
  Opis Zestaw Dore w którego skład wchodzą: torfowa doniczka, krążek ziemi, instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu roślin. Całość zapakowana w kartonowe pudełko. Nadruk wykonujemy na kartoniku. Dwukolorowy nadruk w technologii tampodruku do wykonania bezpośrednio na doniczce. Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary doniczki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm).
  Materiał torf
  Waga 16 g
  Średnica ⌀ doniczki 60 mm
  Długość 61 mm
  Wysokość 61 mm
  Szerokość 61 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne papierowy kartonik
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 590 x 390 x 290 mm