NaturePromo

Zestaw Caldo

 • Kod Produktu: PN92113

Zestaw Caldo to świetny gadżet umożliwiający łatwy i przyjemny wzrost rośliny w warunkach biurowych. Do jego produkcji wykorzystano w pełni kompostowalne, bardzo lekkie liście palmowe posiadające unikalny wzór. Całość zapakowana w woreczek jutowy.

Pod wpływem wilgoci tacka ulega odkształceniu na bokach - jest to zjawisko wynikające z naturalnych właściwości produktu.


Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu.

 • Karta Produktu PN92113
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN92113
  Opis Zestaw Caldo w którego skład wchodzą: tacka z liścia palmowego, krążek ziemi, instrukcja obsługi oraz wybrane nasiono do wzrostu roślin. Całość zapakowana w woreczek jutowy. Pod wpływem wilgoci tacka ulega odkształceniu na bokach - jest to zjawisko wynikające z naturalnego charakteru produktu. Nadruk wykonujemy na woreczku. Dwukolorowy nadruk w technologii tampodruku do wykonania bezpośrednio na tacce. Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary tacki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm). Wymiary tacki: 83 x 83 mm
  Materiał liść palmowy
  Waga 35 g
  Długość 150 mm
  Szerokość 100 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne worek jutowy
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 590 x 390 x 290 mm