NaturePromo

Zestaw Vito

  • Kod Produktu: PN5336

Zestaw  Vito wyróżnia się prostym i tradycyjnym designem. Chcesz przenieść ogród do biura? Nic prostszego! Wykorzystać emaliowany kubek jako doniczkę. Całość zapakujemy w woreczek bawełniany, który jest ( podobnie jak kubek) wielokrotnego użytku.

Kubek występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: biały i granatowy.

Kubki mogą posiadać niedoskonałości i niedociągnięcia charakterystyczne dla ręcznego procesu wytwarzania. Widoczne na powierzchni wybrzuszenia, smugi, przebarwienia, pęcherzyki itp. są naturalne dla tego typy wyrobu i nie są podstawą do reklamacji.

Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt nadruku na kubku i/lub woreczku posługując się makietą ( znajdziesz ją w zakładce grafika).


Informacje o produkcie
Numer artykułu PN5336
Opis Zestaw Vito w skład którego wchodzą: emaliowany kubek (w dwóch kolorach do wyboru), krążek ziemi, instrukcja obsługi oraz wybrane nasiono do wzrostu roślin. Całość zapakowana w bawełniany worek wielokrotnego użytku. Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt nadruku na kubku, posługując się makietą ( znajdziesz ją w zakładce grafika). Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt nadruku na kubku i/lub woreczku posługując się makietą ( znajdziesz ją w zakładce grafika).
Materiał Emalia
Waga
Średnica ⌀kubka 80mm
Długość 200 mm
Szerokość 140 mm
Kraj pochodzenia Polska
Informacje w katalogu ( nazwa/strona) Nature promo 225
Pakowanie
Pakowanie indywidualne woreczek bawełniany
Ilość w kartonie zbiorczym
Waga kartonu zbiorczego
Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 50 cm x 30 cm x 20 cm