NaturePromo

Zestaw Villo

 • Kod Produktu: PN9226

Zestaw Villo w którego skład wchodzi tacka z liścia palmowego, krążek ziemi (podłoże), instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w bawełniany woreczek. Nadruk wykonujemy na woreczku.


Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu. Jednokolorowy nadruk możliwy do wykonania bezpośrednio na doniczce.

 • Karta Produktu PN9226
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN9226
  Opis Zestaw Villo w którego skład wchodzi tacka z liścia palmowego, krążek ziemi (podłoże), instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w bawełniany woreczek. Nadruk wykonujemy na woreczku. Dwukolorowy nadruk w technologii tampodruku do wykonania bezpośrednio na tacce. Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary tacki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm). Wymiar tacki: 105 x105 mm
  Materiał liść palmowy
  Waga 33 g
  Długość 205 mm
  Szerokość 145 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Informacje w katalogu ( nazwa/strona) Nature promo 225
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne woreczek bawełniany
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 590 x 390 x 290 mm