NaturePromo

Zestaw Vasso

 • Kod Produktu: PN9208

Zestaw Vasso to praktyczna tacka wykonana w całości z włókna kokosowego (100% naturalny i biodegradowalny produkt). Od zwykłych doniczek z tworzywa sztucznego, różnią się tym, że ulegają całkowitemu rozkładowi. Roślin uprawianych w doniczkach torfowych również nie trzeba wyciągać z podłoża, tylko wraz z doniczką można przesadzić do większej doniczki lub na miejsce docelowe. Całość zapakowana jest w opaskę z indywidualnym projektem.


Puść wodze fantazji, wykonaj własny projekt opakowania, posługując się makietą (znajdziesz ją w zakładce grafika) lub skorzystaj z darmowych projektów banderoli do umieszczenia logotypu. Jednokolorowy nadruk możliwy do wykonania bezpośrednio na doniczce.         • Karta Produktu PN9208
 • Informacje o produkcie
  Numer artykułu PN9208
  Opis Zestaw Vasso w którego skład wchodzi kokosowa tacka, krążek ziemi (podłoże), instrukcja obsługi wraz z wybranym nasionem do wzrostu rośliny. Całość zapakowana jest w opaskę z indywidualnym projektem. Dwukolorowy nadruk w technologii tampodruku do wykonania bezpośrednio na doniczce. Z uwagi na niejednolitą strukturę materiału zalecamy użycie linii o grubości powyżej 1mm. Ze względu na specyficzny charakter produktu, wymiary tacki mogą odbiegać od podanych parametrów (+/- 1cm).
  Materiał kokos
  Waga 24 g
  Długość 80 mm
  Wysokość 20 mm
  Szerokość 125 mm
  Kraj pochodzenia Polska
  Pakowanie
  Pakowanie indywidualne opaska
  Ilość w kartonie zbiorczym
  Waga kartonu zbiorczego
  Wymiary kartonu zbiorczego (Długość x Szerokość x Wysokość) 590 x 390 x 290 mm